Оптичне обладнання

Сортування:
Медіаконвертер TP-Link (TL-FC311B-20)
В наявності
Новинка
Медіаконвертер TP-Link (TL-FC311B-20)
Код товару: TL-FC311B-20
0
1 249 грн.
Медіаконвертер TP-Link (TL-FC311A-20)
В наявності
Новинка
Медіаконвертер TP-Link (TL-FC311A-20)
Код товару: TL-FC311A-20
0
1 299 грн.
Медіаконвертер TP-LINK MC111CS
В наявності
Новинка
Медіаконвертер TP-LINK MC111CS
Код товару: MC111CS
0
1 119 грн.
Модуль SFP+ FoxGate 1000 LC 1270nm 20 км (SFP+d-1SM-1270nm-20LC), одноволоконний
В наявності
Новинка
Модуль SFP+ FoxGate 1000 LC 1330nm 20 км (SFP+d-1SM-1330nm-20LC), одноволоконний
В наявності
Новинка
Медіаконвертер TP-Link MC100CM
В наявності
Новинка
Медіаконвертер TP-Link MC100CM
Код товару: MC100CM
0
1 399 грн.
Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1310nm 3 км (SFPd-1SM-1310nm-3SC) з функцією DDM
В наявності
Новинка
Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-FC/UPC-LC/UPC-3
В наявності
Новинка
Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-FC/UPC-LC/UPC-3
Код товару: OFPC-FC/UPC-LC/UPC-3
0
36 грн.
Оптичний пігтейл Cor-X OFP-SC/UPC-1,5
В наявності
Новинка
Оптичний пігтейл Cor-X OFP-SC/UPC-1,5
Код товару: OFP-SC/UPC-1,5
0
21 грн.
Медіаконвертер TP-Link TL-FC311A-2
В наявності
Новинка
Медіаконвертер TP-Link TL-FC311A-2
Код товару: TL-FC311A-2
0
1 119 грн.
Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-1
В наявності
Новинка
Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-1
Код товару: OFPC-SC/UPC-SC/UPC-1
0
44 грн.
Патчкорд оптичний Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3
В наявності
Новинка
Патчкорд оптичний Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3
Код товару: OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3
0
48 грн.
Модуль SFP Mikrotik S-RJ01 (SFP to RJ-45)
В наявності
Новинка
Модуль SFP Mikrotik S-RJ01 (SFP to RJ-45)
Код товару: S-RJ01
0
1 294 грн.
Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 3 км (SFPd-1SM-1550nm-3SC) с функцией DDM
В наявності
Новинка
Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2
В наявності
Новинка
Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2
Код товару: OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2
0
45 грн.
Модуль SFP MikroTik S-3553LC20D пара (1.25G Single Mode, LC, до 20км, підтримує DDM)
В наявності
Новинка
Модуль Merlion BT-OC24-03AS/17088 (1.25G, SFP модуль, до 3км)
В наявності
Новинка
410 грн.
Кабель-розгалужувач MikroTik XQ+BC0003-XS+
В наявності
Новинка
3 519 грн.
Кабель MikroTik XQ+DA0003 (QSFP28, 100Gbit/s 3m, direct attach)
В наявності
Новинка
2 427 грн.
Кабель MikroTik XQ+DA0001 (QSFP28, 100Gbit/s 1m, direct attach)
В наявності
Новинка
1 739 грн.
Модуль QSFP+ MikroTik XQ+85MP01D
В наявності
Новинка
Модуль QSFP+ MikroTik XQ+85MP01D
Код товару: XQ+85MP01D
0
3 964 грн.
Оптична сполучна муфта на 48 волокон (CLAb-4)
В наявності
Новинка
Оптичне обладнання