Оптичні модулі

Сортування:
Модуль SFP Mikrotik S-RJ01 (SFP to RJ-45)
В наявності
Новинка
Модуль SFP Mikrotik S-RJ01 (SFP to RJ-45)
Код товару: S-RJ01
0
1 210 грн.
Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 3 км (SFPd-1SM-1550nm-3SC) с функцией DDM
В наявності
Новинка
Модуль SFP MikroTik S-3553LC20D пара (1.25G Single Mode, LC, до 20км, підтримує DDM)
В наявності
Новинка
Модуль Merlion BT-OC24-03AS/17088 (1.25G, SFP модуль, до 3км)
В наявності
Новинка
410 грн.
Модуль SFP Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-2
В наявності
Новинка
Модуль SFP Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-2
Код товару: UACC-OM-MM-10G-D-2
0
2 230 грн.
Модуль QSFP+ MikroTik XQ+85MP01D
В наявності
Новинка
Модуль QSFP+ MikroTik XQ+85MP01D
Код товару: XQ+85MP01D
0
3 704 грн.
Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1550-E (SC) 1шт (SFP-BX1550-E-ZZBD02F-1)
В наявності
Новинка
Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1550-E (SC) 1шт (SFP-BX1550-E-ZZBD02F-1)
Код товару: SFP-BX1550-E-ZZBD02F-1
0
2 129 грн.
Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1550-E (LC) 1шт (SFP-BX1550-E-ZZBD01F-1)
В наявності
Новинка
Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1550-E (LC) 1шт (SFP-BX1550-E-ZZBD01F-1)
Код товару: SFP-BX1550-E-ZZBD01F-1
0
1 849 грн.
Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1310-E (SC) 1шт (SFP-BX1310-E-ZZBD02F-1)
В наявності
Новинка
Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1310-E (SC) 1шт (SFP-BX1310-E-ZZBD02F-1)
Код товару: SFP-BX1310-E-1-ZZBD02F-1
0
1 959 грн.
Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1310-E (LC) 1шт (SFP-BX1310-E-ZZBD01F-1)
В наявності
Новинка
Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1310-E (LC) 1шт (SFP-BX1310-E-ZZBD01F-1)
Код товару: SFP-BX1310-E-ZZBD01F-1
0
1 589 грн.
OLT-трансівер SFP GPON Hisense LTE3680P-BH+
В наявності
Новинка
OLT-трансівер SFP GPON Hisense LTE3680P-BH+
Код товару: LTE3680P-BH+
0
2 608 грн.
Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 20 км (SFPd-1SM-1550nm-20SC) з функцією DDM
В наявності
Новинка
Модуль SFP Mikrotik S+RJ10 (SFP+ to RJ-45, 10G)
В наявності
Новинка
2 684 грн.
Модуль Ubiquiti UF-SM-10G-S
В наявності
Новинка
Модуль Ubiquiti UF-SM-10G-S
Код товару: UF-SM-10G-S
0
7 076 грн.
Модуль Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module 2-pack
В наявності
Новинка
Модуль Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module 2-pack
Код товару: UF-MM-1G
0
1 021 грн.
Модуль MiniGBIC TP-Link TL-SM311LS
В наявності
Новинка
Модуль MiniGBIC TP-Link TL-SM311LS
Код товару: TL-SM311LS
0
749 грн.