Оптичне обладнання

Сортування:
Оптичний пігтейл Cor-X OFP-SC/UPC-1,5
В наявності
Новинка
Оптичний пігтейл Cor-X OFP-SC/UPC-1,5
Код товару: OFP-SC/UPC-1,5
0
19 грн.
Медиаконвертер MikroTik RBFTC11
В наявності
Новинка
Медиаконвертер MikroTik RBFTC11
Код товару: RBFTC11
0
1 625 грн.
Модуль SFP Mikrotik S-RJ01 (SFP to RJ-45)
В наявності
Новинка
Модуль SFP Mikrotik S-RJ01 (SFP to RJ-45)
Код товару: S-RJ01
0
1 210 грн.
Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 3 км (SFPd-1SM-1550nm-3SC) с функцией DDM
В наявності
Новинка
Модуль SFP MikroTik S-3553LC20D пара (1.25G Single Mode, LC, до 20км, підтримує DDM)
В наявності
Новинка
Модуль Merlion BT-OC24-03AS/17088 (1.25G, SFP модуль, до 3км)
В наявності
Новинка
410 грн.
Сплайс-касета Crosver S112
В наявності
Новинка
Сплайс-касета Crosver S112
Код товару: S112
0
81 грн.
Модуль SFP Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-2
В наявності
Новинка
Модуль SFP Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-2
Код товару: UACC-OM-MM-10G-D-2
0
2 230 грн.
Медіаконвертер Yoso 1310 WDM/14871
В наявності
Новинка
Медіаконвертер Yoso 1310 WDM/14871
Код товару: 1310 WDM/14871
0
440 грн.
Кабель-розгалужувач MikroTik XQ+BC0003-XS+
В наявності
Новинка
3 289 грн.
Кабель MikroTik XQ+DA0003
В наявності
Новинка
Кабель MikroTik XQ+DA0003
Код товару: XQ+DA0003
0
2 268 грн.
Кабель MikroTik XQ+DA0001
В наявності
Новинка
Кабель MikroTik XQ+DA0001
Код товару: XQ+DA0001
0
1 625 грн.
Медіаконвертер Yoso 1550 WDM/14872
В наявності
Новинка
Медіаконвертер Yoso 1550 WDM/14872
Код товару: 1550 WDM/14872
0
360 грн.
Модуль QSFP+ MikroTik XQ+85MP01D
В наявності
Новинка
Модуль QSFP+ MikroTik XQ+85MP01D
Код товару: XQ+85MP01D
0
3 704 грн.
Оптична сполучна муфта на 48 волокон (CLAb-4)
В наявності
Новинка
Патчкорд Abee LC/APC-LC/APC duplex, G657A, 2.0mm, 5m
В наявності
Новинка
Патчкорд Abee LC/APC-LC/APC duplex, G657A, 2.0mm, 5m
Код товару: LC/APC-LC/APC duplex, G657A, 2.0mm, 5m
0
159 грн.
Патчкорд Abee LC/APC-LC/APC duplex, G657A, 2.0mm, 3m
В наявності
Новинка
Патчкорд Abee LC/APC-LC/APC duplex, G657A, 2.0mm, 3m
Код товару: LC/APC-LC/APC duplex, G657A, 2.0mm, 3m
0
139 грн.
Патчкорд Abee LC/APC-FC/APC simplex, G657A, 2.0mm, 5m
В наявності
Новинка
Патчкорд Abee LC/APC-FC/APC simplex, G657A, 2.0mm, 5m
Код товару: LC/APC-FC/APC simplex, G657A, 2.0mm, 5m
0
159 грн.
Патчкорд Abee LC/APC-FC/APC simplex, G657A, 2.0mm, 3m
В наявності
Новинка
Патчкорд Abee LC/APC-FC/APC simplex, G657A, 2.0mm, 3m
Код товару: LC/APC-FC/APC simplex, G657A, 2.0mm, 3m
0
109 грн.
Пігтейл Abee LC/APC 2m, 0.9mm, G657A
В наявності
Новинка
Пігтейл Abee LC/APC 2m, 0.9mm, G657A
Код товару: LC/APC 2m, 0.9mm, G657A
0
21 грн.