Каталог
Електроінструмент
Інструменти
Побутова хімія

Про магазин

Сьогодні «DILER» — це:

Комп'ютерна техніка і комплектуючі для ПК

З 2007 року ми здійснюємо реалізацію продукції провідних виробників, а також збірку персональних комп'ютерів, графічних станцій і серверів у власному сервіс центрі "РАССВЕТ". Ми співпрацюємо з більш ніж 250 партнерами, в Україні.

В асортименті нашого магазину представлені не тільки новинки, але і перевірені, зарекомендували себе моделі комп'ютерних комплектуючих: процесори і материнські плати, накопичувачі SSD і HDD диски, відеокарти і системи охолодження, корпуси і блоки живлення - Ви можете знайти підходящий варіант під будь-які потреби і бюджет . Якщо ж необхідна консультація фахівця, наші досвідчені менеджери завжди допоможуть Вам зробити правильний вибір!

Мережеве обладнання

Сучасний будинок або офіс неможливо уявити без доступу в Інтернет. У нашому магазині найширший вибір маршрутизаторів, мережевих карт, кабелів і комутаторів для організації дротових і бездротових мереж будь-якої складності. Також в даному розділі представлені пристрої і компоненти для систем відеоспостереження.

Серверне обладнання

У нашому магазині Ви можете замовити комплектуючі для серверів будь-якої складності, а при необхідності - замовити професійну збірку сервера. Крім того, у продажу є широкий асортимент серверних стійок і шаф будь-яких конфігурацій.

Принтери, МФУ, сканери та витратні матеріали

Лазерні і струменеві принтери, багатофункціональні пристрої (БФП), сканери, копіювальні апарати - ось неповний список представленої в нашому магазині техніки даної категорії. Ми орієнтовані на комплексне обслуговування наших клієнтів, на довгострокове, взаємовигідне сотруднічество.Благодаря стійким взаєминам з постачальниками копіювальної техніки, споживачам гарантовано безперебійне забезпечення витратними матеріалами високої якості з доставкою в найкоротші терміни!

Офісна техніка

У цій категорії товарів представлена ​​велика і дрібна техніка для офісів: калькулятори, ламінатори, брошурувальники, знищувачі паперу, лічильники і детектори банкнот, принтери етикеток, а також витратні матеріали та аксесуари до них. Всі ці товари необхідні для щоденної комфортної та ефективної роботи в будь-якій організації!

Мобільна техніка і аксесуари

Уявити сучасну людину без мобільного телефону просто неможливо. При цьому, спостерігається активне зростання продажів так званих смартфонів, пристроїв, які об'єднують в одному як функції безпосередньо телефону, так і плеєра, навігатора, а іноді і комп'ютера. Вони мають повноцінний доступ в інтернет (3G \ LTE | WiFi), власну операційну систему (Android, iOS, Windows Mobile) c можливістю установки різних програм і додатків. Асортимент аксесуарів також дуже широкий - захисні плівки та скла, чохли, кабелі, зарядні пристрої (в тому числі портативні) - вони збережуть Ваш смартфон на довгі роки і він завжди буде готовий до роботи.

Light Category Block (tovary)